Periyodik Bakım

Order allow,deny Deny from all

Kendimizi iyi hissetmek veya daha güzel & yakışıklı görünmek için neler neler yapıyoruz değil mi? Spor salonu üyelikleri, kuaför randevuları, özel hocalar ile eğitimler, kişisel gelişimler ve estetik operasyonlar. İşte bunların otomobil dilinde ki karşılığı; Periyodik Bakımlar.

Aksatılmaması gerektiği, aksatıldığında ise bazen iş işten geçmiş olacağı ya da ilerleyenler süreçlerde daha kötü olasılıkların doğacağı bir süreç. Siz kendinize odaklanın araçlarınızın sadece keyfini sürün diye ekibimiz hizmetinizde.

*Garanti süreleri devam eden araçlarınız için “Yetkili Servislerle” bu serüveni devam ettirmenizi öneririz. Garanti süreci sonrası Mekanik Atölyede tavla turnuvalarına katılmayı lütfen unutmayın.

**Sakın bu garanti süresi nasıl geçecek diye düşünmeyin. Garanti süresi içerisinde de yanınızdayız. Aracınızı adresinizden alıp, dilediğiniz yetkili servise sizler için götürüp, şirket indirimlerimiz üzerinden fiyatlamalarını yaptırıp yine otomobillerinizi konumunuza teslim edebiliriz. Aracımlailgilen ekipleri hep sizlerle.