Boya & Parça Değişimi & Onarım – Kaporta Atölye Süreçleri

Order allow,deny Deny from all

Bu Atölyemize umarız ki nedenini bizimde anlayamadığımız ancak elimizden hiç düşürmediğimiz telefonumuza bakarken öndeki duran araca ufak bir temas veya park halinde duran aracınıza yeni ama çok bilinçli bir şöför adayının gazla freni karıştırması sonucunda uğrar ve 1 günlük süreç sonrasında çok sevdiğiniz aracınıza tekrar kavuşursunuz.

Tüm sigorta ve kasko firmaları ile anlaşmamız bulunmaktadır. Olmasın ama olurda bir kaza durumu ile karşılaşırsanız Aracımlailgilen Kaporta Atölyesinde tüm süreci hep birlikte halledeceğiz.

Aaa bu arada Türkiye’ de bir ilk var bu atölyede!!! Dilerseniz kendi aracınızın kaporta onarımlarını, ustalarımızın eşliğinde ve bir eğitim tadında hep birlikte yapabiliriz. Çocuğunun doğumuna girmeyi adet edinmiş bir kültürden gelen bizler aracımızın kaporta boyası veya onarımları yapılırken onu yalnız mı bırakacağız.

*Garanti kapsamındaki araçlarınıza mekanik atölyemizde işlem yapamıyoruz ( garanti bozulmasın siz üzülmeyin diye) Ancak kaporta atölyemizdeki işlem veya onarımlar garanti sürenizi hiçbir şekilde etkilememektedir. Hatta yüksek hasar kayıtlarına sahip olmamak ve sigortacınız ile bir sonraki poliçe döneminde sürtüşmemek için gelin Kaporta Atölyemizde tanışıp bilardo oynayalım.